Zdravotní matrace

Zdravotní matrace do postele

Merino, Teflon, Aloe Vera, Bavlna

Zdravotní ortopedické matrace SARRA.

zdravotní matrace

Tyto zdravotní matrace jsou vyrobeny ze speciálních materiálů zhotovených novou moderní technologií. Vnitřní jádro matrace je vytvořeno tvarově stálým lůžkem z nové velmi pružné hmoty BIOECEL. Tento materiál je extrémně odolný proti mechanickému poškození, je prodyšný a dokáže se plně přizpůsobit tvaru Vašeho těla. Ve spolupráci s lékaři ortopédy byla vyvinuta nová tvarově stálá matrace, zajištující ideální a současmě pohodlnou polohu těla při spánku. Materiály, které byly použity při výrobě zdravotní matrace SARRA Vám zajistí potřebnou spánkovou pohodu. Matrace je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů s ohledem na životní prostředí. Zdravotní matrace jsou dodávány ve třech kombinacích povrchových materiálů rubové a lícové strany.

Typy povrchů zdravotních matrací

Zdravotní matrace Typ 1 - 100% bavlna - přírodní příjemnýmateriál.Tentopovrch dotváří příjemné vlastnosti matrací SARRA

Zdravotní matrace aloe Zdravotní matrace Typ 2 - 100% bavlna ošetřeno ALOE VERA.Povrch matrace jehož základ je 100% bavlna je důkladně ošetřen přírodním extraktem z ALOE VERA který blahodárně působí na organizmus a dodává tělu tolik potřebnou pohodu při spánku.


Zdravotní matrace teflon Zdravotní matrace Typ 3 - 100% bavlna ošetřeno TEFLONOVOU ochranou.Povrch matrace ošetřený touto teflonovou úpravou splnuje náročná kritéria vysoce flexibilních zdravotních matrací.Matrace ošetřená touto povrchovou úpravou je ideální pro svou snadnou povrchovou údržbu při jeho znečištění.Stačí jen setřít.Znečištující látky díky této povrchové úptavě nemají šanci proniknout do vláken povrchu matrace.Tato povrchová úprava nemění konfortnost potahu matrace a působí jako její neviditelný ochraný obal.

Zdravotní matrace merino Zdravotní matrace Typ 4 - Merino.Povrch matrace ze 100% ovčí vlny 500g/m2. Ovčí vlna je přírodní produkt, který má průkazně příznivé vlastnosti na organizmus.Očí vlna se přizpůsobí teplotě těla kdy nedochází k jeho nadměrnému pocení a navozuje efekt tzv.suché teplo.Vhodné i jako zimní strana matrace.


Zdravotní matrace SARRA

Používání matrací SARRA GARANTUJE správnou polohu těla při spánku - spánkovou pohodu. PODPORUJE harmonický růst páteřních obratlů. ZABRANUJE výskytu bolestivých deformací páteře, které způsobují matrace ze zastaralou konstrukcí.

Zdravotní matrace SARRA rozměry

Nenašli jste Vámi požadovaný rozměr? Vzhledem k tomu že skladem vedeme pouze nejprodávanější rozměry nabízíme možnost rozšírené nabídky rozměrů formou objednávky.Dodání cca 30 dnů.Při využití objenávky neskladových rozměrů požadujeme složení zálohy 10% z ceny objednaného výrobku.

Rozměry na objednání

šírka x výšky povrch cena
80x190,200 bavlna
teflon
merino
4891 Kč
5278 Kč
5236 Kč
85x190,200 bavlna
teflon
merino
5022 Kč
5336 Kč
5267 Kč
90x190,195 bavlna
teflon
merino
5179 Kč
5724 Kč
5417 Kč
95x190,195,200 bavlna
teflon
merino
5935 Kč
6537 Kč
6187 Kč
100x190,195,200 bavlna
teflon
merino
6194 Kč
6835 Kč
6446 Kč

Průřez zdravotní matrací

Průřez zdravotní matrací
  • 1) Vnější potah. Rubová / Lícová strana.
  • 2) Biocel pružná vrstva.
  • 3) Vrstva netkaná textilie.
  • 4) Biocel tvarově stálé jádro matrace.
  • 5) Vrstva netkané textilie.
  • 6) Biocel pružná vrstva.

Proč výměna zdravotní matrace?

Matrace je vysoce namáhaná součást vybavení Vaší ložnice.Vzhledem k tomu že člověk tráví spánkem zhruba 7 hodin denně a průměr otočení těla za noc je asi 50x je kvalitní matrace nezbytnou součástí výbavy vaší postele.Již z těchto informací je zřejmé jaké zatížení musí dlouhodobě matrace snášet. Vzhledem k dříve masově používaným zastaralým materiálům z kterých byli matrace vyráběny dochází poměrně rychkle k opotřebení (ztráty pružnosti,zborcení a nefunkčnost matrace.) Tento proces je pozvolný ale nezvratný.V tento moment je výměna matrace nezbytná.Při dalším používání této Vaší oblíbené matrace se vystavujete zdravotním problémům které na sebe nenechají dlouho čekat.Tyto zdravotní problémy začínají žtuhlostí zad a šíje přecházejí v bolest a další závažnější problémy.Schopnost matrace držet a podpírat správnou polohu těla při spánku je nezbytnou součástí tzv. spánkové pohody kterou člověk nezbytně při odpočinku potřebuje.

Jakou tuhost matrace vybrat?

Použití měkkého jádra.Měkké matrace jsou po ulehnutí pohodlné, ale nejsou schopny fixovat páteř v ideální poloze vzhledem k přílišné měkkosti.Po dobu spánku tím dochází ke zbytečnému namáhání ( prohnutí páteře) v době kdy by tělo mělo regenerovat a odpočívat.

Použití tuhého jádra.Tuhé matrace nejsou k tělu šetrné,vzhledem k tuhosti matrace se špatně přizpůsobují přirozenému zakřivení těla, podepírají jen hlavní části ( ramena ,kyčle,kotníky).U těchto částí těla dochází k nadměrnému tlaku (váha těla je rozložena do těchto bodů).Vzhledem k vyšší tuhosti nedokážou fixovat páteř v ideální poloze.

Proč zdravotní matrace od nás?

Základem každé kvalitní matrace je jádro.Jádro našich matrací je optinálně navrženo a vyrobeno tak aby matrace dodávané naší fa. splnovali veškeré náročné požadavky, které vyžeduje tělo při odpočinku.Jádro je vyrobeno z nově vyvinuté hmoty(pěny) s vysokou hustotou,která prošla důkladným a dlouhodobým vývojem a testováním ve snaze co nejvíce se přizpůsobit potřebám těla při odpočinku.Tento materiál dokáže pohltit a následně vyloučit vlhkost.Materiál použitý pro jádro matrace je dlouhodobě odolný a tvarově stály při zachování potřebné podajnosti.Tlouštka pěny tvořící jádro je 15 cm.Při vývoji matrace výrobce spolupracoval s předními odborníky na tuto problenatiku.Výsledkem je matrace s jedinečnými vlastnostmi při použití moderních a ekologických postupů která Vám nabídne jedinečný pocit pohodlí a spánkové pohody.

Zdravotní matrace pro Vás

Na těchto stránkách naleznete: Zdravotní ortopedické matrace do postele, biocel, matrace s ovčí vlnou do postele, matrace pro zdravé spaní, tvarově stálá matrace do postele